czerwca 22, 2018

LAKIERY SOLARNE


Hej Kochani! Długo mnie tu nie było, ponieważ strasznie się rozchorowałam. Nadal jestem jeszcze bardzo osłabiona, ale postanowiłam się do Was odezwać, ponieważ ta przerwa w blogowaniu była i tak już dosyć długa. Dziś trochę tematu paznokciowego poruszymy, a mianowicie jeszcze mało znanych lakierów solarnych. Podobno jest to alternatywa dla lakierów hybrydowych, ale czy tak jest rzeczywiście? W tym poście postaram się rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości. 

Lakiery solarne w dzisiejszym poście pochodzą od firmy REVERS COSMETICS. INFORMACJE OD PRODUCENTA: Lakier Solar Gel to nowa generacja lakierów do paznokci, które łączą w sobie cechy lakierów tradycyjnych i hybrydowych. Manicure nie wymaga utwardzania lampą UV/LED, lakier utwardza się pod wpływem naturalnego, słonecznego światła. Ten innowacyjny system sprawia, że lakier jest odpowiednio utwardzony, odporny na zarysowania, ma przedłużoną trwałość i posiada niesamowity połysk jak hybryda. Trwałość aż do 10 dni. Dostępny w 24 KOLORACH. 


MOJA OPINIA: Zdecydowanie jestem zwolenniczką lakierów solarnych. Bardzo szybko trwa ich aplikacja, a do uzyskania efektu potrzebne są tylko dwie rzeczy (lakier kolorowy oraz top), czego nie możemy powiedzieć o lakierach hybrydowych, ponieważ tu potrzebne jest więcej akcesoriów, a co za tym idzie jest to droższy sposób na zrobienie ładnych paznokci. Zdziwiłam się, jak wygląda pędzelek do aplikacji, jest skośny, producent nazwał go jako pędzelek 3D. Świetnie sprawdza się, dzięki temu, przy skórkach. Trwałość u mnie to około 6-8 dni, ale muszę tu zaznaczyć, że mam tłustą płytkę paznokci i rzadko który lakier wytrzymuje u mnie długo (lub tyle ile producent oferuje). Nie mamy na pewno co mówić o trwałości takiej jak u hybryd, jednak proces suszenia lakierów solarnych, mały wkład finansowy i szybkość, a przy tym efekt uzyskany to bardzo zachęcające zalety. Może nie nazwałabym tego jako alternatywą dla lakierów hybrydowych, a bardziej jako alternatywa dla lakierów tradycyjnych, bo tu zdecydowanie plusy przeważają. A jest jeszcze jedna zaleta, którą docenią podróżniczki kochające piękne paznokcie - zmieszczą się one do każdej podróżnej kosmetyczki, czego np o lakierach hybrydowych nie możemy powiedzieć. 


SPOSÓB UŻYCIA: 
1. KOLOR pomaluj odtłuszczoną płytkę paznokci cienką warstwą wybranego koloru, dzięki unikalnemu pędzelkowi 3D unikniesz smug i nierówności. Odczekaj 2 minuty i nałóż drugą, cienką warstwe koloru. Światło dzienne sprawi, że lakier się utwardzi oraz nabierze pięknego połysku. 
2. TOP lakier SOLAR GEL nie wymaga stosowania lakieru nawierzchniowego, jednak jeżeli chcemy przedłużyć jego trwałość możemy zaaplikować na kolorową warstwę SOLAR GEL TOP COAT. UŻYWALIŚCIE KIEDYŚ TAKICH LAKIERÓW? CO O NICH SĄDZICIE?

POZDRAWIAM.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz na moim blogu, to najlepsza zapłata za pracę jaką włożyłam w tego bloga.

ODWDZIĘCZAM się za każdy KOMENTARZ o ile NIE JEST SPAMEM typu FAJNY POST, ŁADNE ZDJĘCIA itp.

ZOSTAW LINK DO BLOGA - będzie mi łatwiej do Ciebie trafić.

Copyright © 2016 BEZ - KROPKi , Blogger